+420 733 679 991 jan.griger@re-max.cz

Ze své jedenáctileté realitní praxe dobře vím, že každý kupec či nájemce řeší měsíční výdaje na byt či rodinný dům. Velkou část těchto nákladů spolknou platby za energie, jejichž ceny zejména v posledních letech výrazně vzrostly. Největší díl spotřeby energie domácností – zhruba 60% – pak připadá na topení.

Díky speciální technologii, prověřené více než 20 lety na trhu, lze podstatně snížit spotřebu energie na vytápění na úrovni celého bytového domu. Pokud jste doteď platili dodavatelům tepla zbytečně moc, je čas to změnit.

O co jde

Můžete využívat unikátní technologii, vyvinutou soukromou firmou s dlouholetou tradicí v oboru optimalizace spotřeby tepla a patentovanou Úřadem průmyslového vlastnictví ČR, díky níž lidé ušetřili již desítky milionů korun.

Jak to funguje

Na patu přívodu dálkového tepla v objektu se namontuje zařízení, jehož součásti jsou řízeny softwarem. Software vyhodnocuje, jak se lidé v domě chovají a kolik dům spotřebovává tepla. V návaznosti na to zařízení optimalizuje dodávku tepla a pouští do domu jen tolik tepla, kolik dům v danou chvíli skutečně potřebuje a spotřebuje. Celé zařízení se chová podobně jako tlakově řízená předávací stanice. Podívejte se na video!  

Technologie byla instalována v mnoha bytových domech a komerčních objektech v různých lokalitách Prahy i na spoustě dalších míst v celé České republice. Je možné, že zatímco Vaši sousedé už dávno šetří za topení statisíce korun ročně, Vy stále vyhazujete peníze oknem.   

Kdo ji může používat

Bytový dům, komerční objekt či objekt občanské vybavenosti, do něhož je dodáváno teplo. Systém je vhodný jak pro zateplené tak pro nezateplené domy. Technologie je umístěna v místě napojení venkovních topných rozvodů, zpravidla ve sklepních prostorách domu. 

Instalace nevyžaduje vstup do jednotlivých bytů a hlavně: nepotřebujete stavební povolení. Od montáže po servis – vše zajišťuje jedna firma.   

Získejte na instalaci technologie dotaci 

Zajímá Vás, kolik můžete ušetřit ve Vašem domě? Dole pod článkem vidíte webový formulář. Vyplníte požadované údaje a odešlete. Podle instrukcí, které dostanete e-mailem, si stáhnete jednostránkový dotazník. Na základě poskytnutých dat o Vašem domě obdržíte zhruba do dvou týdnů nezávaznou kalkulaci zdarma.  

Obyvatelé naší metropole letos mohli využít speciální bonus. Pokud jste ve Vašem domě v Praze stihli technologii instalovat do 31. května 2020, mohli jste získat dotaci. Pražákům, těm zase bude hej :-) 

Vyplňte formulář a zjistěte potenciál úspory spotřeby tepla ve Vašem domě :-)