+420 733 679 991 JAN.GRIGER@RE-MAX.CZ

Ze své jedenáctileté realitní praxe dobře vím, že každý kupec či nájemce řeší měsíční výdaje na byt či rodinný dům. Velkou část těchto nákladů spolknou platby za energie, jejichž ceny zejména v posledních letech výrazně vzrostly. Největší díl spotřeby energie domácností – zhruba 60% – pak připadá na topení.

Díky speciální technologii, prověřené více než 20 lety na trhu, lze podstatně snížit spotřebu energie na vytápění na úrovni celého bytového domu. Pokud jste doteď platili dodavatelům tepla zbytečně moc, je čas to změnit.

O co jde?

Můžete využívat unikátní technologii, vyvinutou soukromou firmou s dlouholetou tradicí v oboru optimalizace spotřeby tepla, patentovanou Úřadem průmyslového vlastnictví ČR, který mimochodem letos slaví 100 let, díky níž lidé ušetřili již desítky milionů korun.

Kde to funguje?

Technologie byla instalována v mnoha bytových domech a komerčních objektech v různých lokalitách Prahy i na spoustě dalších míst v celé České republice. Je možné, že zatímco Vaši sousedé už dávno šetří za topení statisíce korun ročně, Vy stále vyhazujete peníze oknem. 

Kdo ji může používat?

Bytový dům, komerční objekt či objekt občanské vybavenosti, do něhož je dodáváno teplo. Systém je vhodný jak pro zateplené tak pro nezateplené domy. Technologie je umístěna v místě napojení venkovních topných rozvodů, zpravidla ve sklepních prostorách domu.

Instalace nevyžaduje vstup do jednotlivých bytů a hlavně: nepotřebujete stavební povolení. Od montáže po servis – vše zajišťuje jedna firma.

Jak nejrychleji začít šetřit?

Klikněte sem a jednoduše mi zavolejte nebo napište. Domluvíme schůzku se členy výboru SVJ nebo vedení Bytového družstva, na které zástupce firmy vše podrobně vysvětlí a odpoví na Vaše otázky. Jelikož se často už na prvním setkání ptáte, kolik můžete uspořit, na základě poskytnutých dat o Vašem domě obdržíte zhruba do dvou týdnů nezávaznou kalkulaci. A na závěr jeden tip: víte, že na instalaci této technologie můžete získat dotaci?