+420 733 679 991 jan.griger@re-max.cz

Reference

Z posledních 72 klientských hodnocení má 67 nejvyšší známku 10. Přidejte se, FUNGUJE TO :-)

Hodnocení: 10/10

Dobrý den. S prací pana Grigera při koupi bytu v Jablonové ulici v Praze 10 jsem byla velmi spokojená. Svou skvělou organizací nám dokonce ušetřil jeden den úřadování. Doporučuji na 100%. Za mě známka 10. Zdeborská Jitka

Jitka Zdeborská

kupující bytu, 16.6.2023

Hodnocení: 10/10

Přestože jsem měla vše ohledně prodeje svého spoluvlastnického podílu předem se sestrou domluveno, potřebovaly jsme někoho, kdo by za nás vyřídil veškeré náležitosti s tím spojené. Na základě doporučení, jsem oslovila pana Grigera. Obávala jsem se, že vzhledem k tomu, že žiji v Českých Velenicích a byt se nachází v Praze, že budu muset osobně do Prahy, ale pan Griger mě mile překvapil. O nic jsem se nemusela starat, veškeré dokumenty mi předem zaslal k prostudování a následně dorazil do Českých Velenic, kde jsme veškeré smlouvy podepsali a nechali ověřit. Poté již nic nebránilo převodu v katastru nemovitostí. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti, bez stresů a zbytečných průtahů. Děkuji. Iva Guňková

Iva Guňková

prodávající bytu, 24.6.2023

Hodnocení: 9/10

Vážený pane magistře, s Vaší prací makléře jsem byl velmi spokojen, zejména proto, že jste byl schopen ve velmi krátkém čase zajistit všechny potřebné dokumenty a zkoordinovat časově účast na jednáních obou stran prodeje i předsedy bytového družstva tak, aby prodej se mohl uskutečnit ve velmi krátkém časovém úseku❗️

Jako negativní hodnotím pouze to, že na základě naší telefonické a emailové korespondence, mě byla instalována Vaše reklama do mobilu i PC, která se zobrazuje velmi agresivní způsobem❗️
Toto považuji za naprosto kontraproduktivní ve chvíli, když jsme jejíž kontrakt na předmětnou nemovitost uzavřely, já o Vás vím a samozřejmě, pokud bych měl zájem se mohu na vás obrátit případně s dalším poptávkou v oblasti nemovitostí.
Tedy tuto reklamu považuji za zcela nadbytečnou a mě obtěžující❗️
Z tohoto důvodu celkové hodnotím Vaší práci z 10 možných bodů hodnotím pouze 9.
Zdeněk Srb

kupující garáže, 2.1.2023

Hodnocení: 10/10

Dobrý den pane Griger,

S vaší prací a službami při koupi nemovitosti jsem byl velmi spokojen a moje hodnocení na stupnici je číslo 10.
Moc děkuji a srdečně zdravím.
O. Rošický

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ing. Ondřej Rošický

kupující rodinného domu, 6.10.2022

Hodnocení: 10/10

Děkujeme panu Grigerovi za velmi profesionální práci. Svou práci dělá s obrovským nasazením. Po celou dobu prodeje domu jsme byli v kontaktu, pravidelně nás o všem informoval. Veškerá jeho práce včetně prezentace nemovitosti byla super. Tohoto MAKLÉŘE mohu všem doporučit. Moc děkujeme pane Griger.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Detaily o aukci tohoto domu jsou součástí článku: Co se děje na hypotečním trhu na jaře 2022?

Lenka Valentová

prodávající rodinného domu, 20.5.2022

Hodnocení: 8/10

Seriózní, rychlý a kvalitní.

Jakub Karlíček

nájemce bytu, 14.3.2022

Hodnocení: 10/10

Pan Griger je ten nejskvělejší makléř s velkým pracovním nasazením, profesionálním přístupem a velkou ochotou vyřešit všechny složitosti. Zaslouží si obdiv a velké poděkování. VELKÉ DÍKY. :-) 

Chci Vám poděkovat za Vaši péči a starostlivost a hlavně neuvěřitelnou  trpělivost s námi všemi. Někdy to bylo o nervy, ale díky Vašemu  profesionálnímu a lidskému přístupu se vše zvládlo na jedničku.

Pro mě jste jedinečný makléř na svém  místě, takže spolupráce s Vámi byla radost a jistota…. když člověk neví kudy kam, Vy jste cestu vždycky našel 😇.
Ještě jednou velké poděkování, můj  obdiv máte navždy. Přeji spoustu spokojených klientů, hodně pracovních i osobních úspěchů (asi se mi bude stýskat 😉)

(VIDEOPROHLÍDKA)

(VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA)

Realitní thriller o prodeji tohoto RD čtěte v článku: Zbuzanský realitní maraton aneb prodej rodinného domu ve Zbuzanech, okr. Praha-západ

Eva Kopecká,

prodávající rodinného domu, 8.10.2021

Hodnocení: 10/10

Výborné služby, profesionální vystupování pana Grigera, pravidelná komunikace se zákazníkem, rychlé jednání, vše perfektní!

Jakub Pšenička,

nájemce bytu, 15.7.2021

Hodnocení: 10/10

Ochota, rychlost, spolehlivost a sympatie.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ada Vodičková

nájemce bytu, 15.3.2021

Hodnocení: 10/10

Nejprve hodnocení od 1 do 10 je samozřejmě 10 a je škoda, že to končí desítkou, jinak by od nás dostal 100.

Pan Grigar je naprostá jednička v prodeji realit, vysoká úroveň jednání, ať v telefonickém nebo osobním. Je velice ochotný, příjemný a nic mu není zatěžko. I když šlo o prodej garáže, tak se k nám pan Grigar choval tak, jak kdyby jsme kupovali zámek :-) Velice nás potěšila taková maličkost, jako je perfektní popsání klíčů, kam který patří. Myslíme si, že pokud by bylo více pánů Grigarů, tak by už nikdo neprodával svoji nemovitost sám, ale přes tuto realitku. Proto si myslíme, že by bylo nejlepší, kdyby p.Grigar dělal školení všem nováčkům, kteří k vám nastupují jak se mají profesionálně chovat. Mockrát děkujeme za takto profesionální přístup a jsme s pozdravem Jiří a Tereza Benešovi Pospíšilova 341 Hradec Králové.

Jiří a Tereza Benešovi

kupující garáže, 7.11.2020

Hodnocení: 10/10

Byli jsme velmi spokojení. Prodej nebyl zrovna jednoduchý, byl to docela dlouhý a náročný proces, než se všechno zaměřilo, dohodlo a vyřídili papíry na příslušných úřadech…. Jednání pana makléře bylo však velmi rychlé a efektivní, takže se brzo věc dala do pohybu a nakonec vše dobře dopadlo :-).
S panem makléřem jsme stále ve spojení a využíváme jeho služeb i nadále…..

Lenka Kabelíková

prodávající stavebního pozemku, 6.2.2020

Hodnocení: 10/10

Profesionalita, jasná komunikace, spolehlivost. Děkuji!

Ing. Michal Vítěz, MBA

pronajímatel bytu, 2.8.2019

Hodnocení: 10/10

Vše proběhlo rychle a bezproblémově.

Jakub Homola

nájemce bytu, 29.5.2019

Hodnocení: 10/10

Velmi ochotný, usměvavý a hlavně pracovitý člověk. Mohu ho vřele doporučit pro jeho ochotu a profesionální chování spojené s lidským přístupem. Chtělo by to víc takových lidí. 

Lucie Rabenseiferová

pronajímatelka bytu, 13.3.2019

Hodnocení: 10/10

Naprosto perfektní komunikace,vstřícnost,rychlost.Doporučuji Všem

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ivan Chonka a Veronika Jechová

kupující rodinného domu, 19.12.2018

Hodnocení: 10/10

Profesionální přístup. Flexibilita.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Tomáš Padevět

(MAX GROUP s.r.o.), prodávající bytu, 6.11.2018

Hodnocení: 10/10

Pan makléř Griger jedná velmi profesionálně, je vstřícný a spolehlivý. Jeho služby budeme rádi doporučovat svým přátelům a známým.

(VIDEOPROHLÍDKA)

JUDr. PhDr. Milan Kenkuš, M.A., CSc. a RNDr. Dagmar Kenkušová

pronajímatelé bytu, 13.10.2018

Hodnocení: 10/10

Se službami jsme byli naprosto spokojeni. Bezproblémové jednání, profesionální a vstřícný přístup. 

(VIDEOPROHLÍDKA)

MUDr. Andrey Slautin a Nikola Slautina

kupující bytu, 7.5.2018

Hodnocení: 10/10

Pro klienta rychlé, bezstarostné a s perfektním výsledkem. 

Ing. Pavel Kolář a Mgr. Petra Kolářová

pronajímatelé bytu, 3.1.2024.

Hodnocení: 10/10

Domluva, jednání, vše richle, bez problémů. Pán Griger Je profesionál ve své činnosti. Práce byla odvedená velice kvalitně. Spolupráci s ním můžu jenom doporučit. Děkuji. 

Myroslava Klabechková

nájemce bytu, 30.6.2023

Hodnocení: 10/10

Práci a přístup k řešení problémů s prodejem bytu hodnotíme 10/10.

– počáteční podrobné zjištění fyzického i administrativného stavu nemovitosti
– aktivní zájem o uskutečnění prodeje
– průběžná aktuální komunikace s klientem i zúčastněnými stranami
– jednání na rovinu, pragmatické řešení negativ
– co se dohodne je splněno, ale i vyžadováno
– samostatnost v jednání s družstvem i úřady
– přizpůsobení se časovým možnostem klienta
– celkově proklientský přístup, aktivita, samostatnost, profesionalita
velmi děkujeme, budeme doporučovat

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ing. Radim Dittrich a Marie Dittrichová

prodávající bytu, 20.6.2023

Hodnocení: 10/10

Pan Griger nám zprostředkoval prodej družstevní garsoniéry v Praze-Záběhlicích a to v době, kdy nabídka vysoce převyšovala poptávku. Popravdě jsem chvílemi pochybovala, že k prodeji dojde a to v poměrně krátké době. 

Nad celým procesem vyjadřuji naprostou spokojenost. O nic jsem se nemusela starat. Vše zařídil on, od perfektní inzerce včetně pořízení fotodokumentace a videoprohlídky, která mě nadchla, až po samotný prodej, převod družstevního podílu, předání bytu a převod energií.

Vyzdvihuji především perfektní komunikaci, o všech krocích spojených s prodejem jsem byla informována nejen telefonicky, ale i prostřednictvím e-mailu. Dokonce v době nemoci nás neváhal navštívit, aby mohly být podepsány potřebné dokumenty.

Pan Griger je výborný makléř a je vidět, že ho jeho práce velmi baví. Nemůžu jinak, než ho vřele všem doporučit. DĚKUJI.  

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ing. Věra Frýdlová

prodávající bytu, 30.4.2023

Hodnocení: 10/10

Pan Griger nám zprostředkoval koupi bytu v Libni, a celý proces proběhl na výbornou. Pokud bych měl vyzdvihnout některou z jeho předností, je to určitě komunikace, proaktivní přístup a ochota. Kdykoliv nastal nějaký posun, vždy o něm informoval jak emailem, tak i telefonicky, takže jsem měl neustálý přehled o tom, co se děje, či se bude dít. Když u nás po podpisu kupní smlouvy nastal problém u naší banky díky jedné plné moci, ochotně celou situaci vyřešil tím, že cestoval z Prahy do Opavy a následně do Svitav, aby za nás posbíral potřebné podpisy na kupní smlouvu. Skvělým bonusem bylo i zajištění přepisu energií, kde vše vyplnil a zaslal za nás. Pokud někdy v budoucnu budu řešit prodej nemovitosti, určitě se na něj znovu a rád obrátím.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ing. Miroslav Ľudma a Mgr. Martina Ľudmová

kupující bytu, 23.10.2022

Hodnocení: 10/10

Everything was friendly, adequate, accurate and made in timely manner.    

Nikolai Grushin

nájemce bytu, 14.8.2022

Hodnocení: 10/10

Jan je velmi dochvilný a pilný, vše kontroluje, snaží se poskytnout co nejvíce informací, rychle odpovídá na otázky. Spolupráce s takovým makléřem je radost.

Marian Koreniuk

nájemce bytu, 2.8.2022

Hodnocení: 10/10

Pan Griger mi nyní pomohl s pronájmem bytu již potřetí. Proč použít služeb pana Grigera? Všechny prohlídky zařídil, dostavila jsem se až k podpisu smlouvy s novým nájemníkem. Nastavil realistickou cenu pronájmu. Nájemníky prověřil, doporučil, kdo bude nejlepším kandidátem, a zatím se nikdy nemýlil. Zajistili mi včas platící nájemníky, kteří byt na konci nájmu předali v bezvadném stavu. Z jednání pana Grigera je vidět, že je opravdový profesionál, který rozumí svému oboru.

Mgr. Michaela Doláková

pronajímatel bytu, 10.3.2022

Hodnocení: 10/10

Byl jsem velice spokojený s panem Grigerem. Doporučil bych i dál.  

Filip Švarc

nájemce bytu, 9.3.2022

Hodnocení: 10/10

K panu Makléři se opakovaně vracím, má moji naprostou důvěru, jsem spokojený s kvalitou a rychlostí, cením si spolehlivosti. 

Ing. Michal Vítěz, MBA

pronajímatel bytu, 15.7.2021

Hodnocení: 10/10

Služby makléře při realizaci naší zakázky byly zcela profesionální a nemám k nim žádné výhrady. Vše bylo provedeno dle mých představ.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ing. Michal Franc

pronajímatel pozemku, 25.1.2021

Hodnocení: 10/10

Rychlost, Spolehlivost, Preciznost

Ing. Michal Vítěz, MBA

pronajímatel bytu, 6.11.2020

Hodnocení: 9/10

Celý obchod proběhl rychle a hladce. Pan Griger vše řešil operativně, jak nejrychleji to šlo. Veškerá domluva z jeho strany platila do puntíku. 

Proces prodeje této chaty jsem barvitě popsal v článku: Paní Jana získala v aukci navíc 507 000,- Kč aneb rychlý prodej chaty v Posázaví

Ing. Eliška Freemanová

kupující chaty, 4.9.2020

Hodnocení: 10/10

Služby p.realitniho makléře p.Grigara
100%spokojenost Děkuji Šeflová

(VIDEOPROHLÍDKA)

(VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA) 

Naděžda Šeflová

prodávající bytu, 17.3.2020

Hodnocení: 10/10

Perfektní servis pana makléře při pořízení nemovitosti. Zcela bezproblémová koupě, kdy všechny náležitosti vybavil v nejkratších možných termínech a pravidelně nás informoval o aktuálním průběhu.

Kupující stavebního pozemku

kupující stavebního pozemku, 30.1.2020

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Viktor Havelec

pronajímatel bytu, 29.5.2019

Hodnocení: 10/10

Domluva, jednání, vše rychle, bez problémů. Pan Griger jednal vždy seriózně a byl ochotný se na časech schůzek v klidu domluvit. V kanceláři, byl k zastižení i později odpoledne, což bylo pro nás také velice vhodné. O všech jeho činnostech ohledně peněz nebo smluv vždy informoval přes e-mail a to jak s námi, tak s panem majitelem.

Michal Musil a Barbora Dohnalová

nájemci bytu, 16.3.2019

Hodnocení: 10/10

Pan Griger byl velmi profesionální. Spokojenost na všech stranách.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Monika Bílková a Šárka Slánská

prodávající rodinného domu, 18.12.2018

Hodnocení: 10/10

Profesionální přístup. Flexibilita. Obětavost.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Tomáš Padevět

(MAX GROUP s.r.o.), prodávající bytu, 6.11.2018

Hodnocení: 10/10

Cením si hlavně jeho trpělivosti. Doba od prohlídky do podepsání kupní smlouvy nebyla úplně nejkratší. Co se řeklo, to platilo.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Vlastimil Blahout a Alina Blahoutová

kupující bytu, 2.10.2018

Hodnocení: 10/10

Vstřícnost, flexibilita, rychlost. O každém kroku jsem byla prakticky okamžitě informována. Sympatické vystupování. Příjemné partnerství.

(VIDEOREFERENCE IVANY HORÁČKOVÉ)

(VIDEOPROHLÍDKA)

Ivana Horáčková

prodávající rodinného domu, 6.12.2023

Hodnocení: 10/10

Prodej bytu a služby s tím spojené hodnotím 10 body z 10 možných. Vyzdvihl bych profesionalitu, ochotu, přehled, nasazení, vstřícnost. S panem Mgr. Grigerem spolupracujeme již delší dobu při prodeji nemovitostí a to právě pro výše zmíněné parametry jeho přístupu. Jsme zvyklí dodržet co se slíbí, a to samé očekáváme od našich partnerů.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Tomáš Padevět

(MAX GROUP s.r.o.), prodávající bytu, 16.6.2023

Hodnocení: 10/10

Děkuji panu Grigerovi za velmi kvalitně provedenou práci při prodeji mé družstevní garáže na Praze 5 Stodůlkách . I když jsem trochu pochyboval že se podaří tak rychle prodej uskutečnit ,tak mě pan Griger velmi mile překvapil ,že se podařilo najít kupce ještě před Vánoci a k tomu za dobrou cenu. Nasazení a obětavost jeho práce vyvrcholilo v závěru, kdy jsem byl zdravotně indisponován a pan Griger ochotně \\\“oběhal \\\“ všechny zůčastněné strany vč. předsedy družstva garáží a vše k plné spokojenosti zařídil. Svou práci dělá opravdu s obrovským nasazením. Po celou dobu jsme byli v kontaktu a pravidelně mě o situaci s prodejem informoval. Hodnotím a dávám 5 hvězd . Tohoto PANA MAKLÉŘE mohu všem doporučit. Moc děkuji pane Griger.

Ing. Pavel Dobeš

prodávající garáže, 27.12.2022

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.        

Mgr. Vítězslav Němčák, Ph.D.

pronajímatel bytu, 15.8.2022

Hodnocení: 10/10

S panem Grigerem jsme úspěšně uskutečnili složitý prodej řady pozemků u Frýdku-Místku. Pan Griger je vysoce profesionální, rychlý, vytrvalý a spolehlivý makléř. Vyzná se v oboru a dovede prodat i velké komplikované nemovitosti, vždy pracuje na 100%. Moc děkujeme a pana Grigera všem vřele doporučujeme! B.F., Boston, USA

(VIDEOPROHLÍDKA)

Pikantní detaily o nejdelší transakci mé realitní kariéry si přečtěte v článku: GLOBÁLNÍ REALITNÍ ULTRAMARATON: z Austrálie přes USA skrz nádraží Ostrava-Svinov do cíle Na Moráni

MUDr. Bořek Foldyna

prodávající pozemků, 7.4.2022

Hodnocení: 10/10

S panem Grigerem spolupracuji již několik let a jako vždy proběhl pronájem bytu rychle a efektivně. Veškeré potřebné záležitostí zařídí velice spolehlivě, takže jsem s jeho službami vždy spokojená.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Mgr. Vendula Davidová

pronajímatel bytu, 22.3.2022

Hodnocení: 10/10

Vše probíhalo bez problémů, pan makléř byl precizní, důkladný a dle mé bankéřky nejlepší makléř za její 20-ti letou praxi. Děkuji

P.S.: Dámou, která mne takto pochválila, je privátní bankéřka Lucie Jílková, +420 702 260 367, lucie.jilkova@unicreditgroup.cz.  

(VIDEOPROHLÍDKA)

(VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA)

Mgr. Lukáš Macháček, MBA

kupující bytu, 22.9.2021

Hodnocení: 10/10

Pan Griger je profesionál ve své činnosti. Po telefonickém kontaktu si domluvil na prohlídku objektu, dále zajistil důkladnou propagaci prodeje také v rámci svých osobních kontaktů. Následně mě průběžně informoval o zájemcích o koupi z nichž jsem se s jedním manželským párem nakonec zprostředkovaně domluvila. Veškerou dokumentaci k prodeji kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí také zařídil p. Griger. Dále domluvil společnou schůzku s kupujícími, zajistil ověření podpisů a zařídil zavkladování na příslušném katastru nemovitostí. Je to profesionál na svém místě ochotný, milý, vstřícný, znalý problematiky koupě a prodeje nemovitostí.

Mgr. Ivona Jeřábková

prodávající garáže, 4.9.2020

Hodnocení: 10/10

Práce byla odvedena velice kvalitně, tak, jak bych od makléře očekávala. Servis byl profesionální, vždy, když se ozval zájemce o dům, Honza ihned informoval. Inzerát rozeslal celé své databázi klientů. Velké plus byla měsíční sumarizace – počet zájemců, počet shlédnutí videa či inzerátu atd. Navíc fotky, video a celková prezentace byla připravena velice kvalitně a profi. Za nás velká spokojenost. My jsme se nakonec rozhodli dům neprodat z osobních důvodů a spolupráci jsme tak ukončili. Ale Honzu bych rozhodně doporučila!

(VIDEOPROHLÍDKA)

(VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA)

Barbora Sýkorová

prodávající rodinného domu, 13.9.2020

Hodnocení: 10/10

Ráda bych pochválila pana Grigera, za skvěle odvedenou práci. Jeho profesionální jednání by mělo jít příkladem všem. Hned by se lépe žilo.

Věra Fraczkiewiczová

nájemce bytu, 9.1.2020

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Petr Bareš

nájemce bytu, 2.1.2020

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Ing. Petr Jašek

pronajímatel bytu, 26.12.2019

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Tomáš Padevět

(MAX GROUP s.r.o.), prodávající bytu, 24.6.2019

Hodnocení: 10/10

Perfektní práce. Všechny podrobnosti byly vzaty v úvahu a vše bylo včas.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Anna Osipova

prodávající bytu, 18.12.2018

Hodnocení: 10/10

Pan Griger je velmi profesionální, ochotný a vstřícný. Oceňujeme dostatek informací, včetně videoprohlídky. Spolupráci s ním můžeme jenom doporučit.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Marek Valšík a Jana Kepková

nájemci bytu, 16.10.2018

Hodnocení: 7/10

Naše dojmy ze spolupráce s panem Grigerem jsou rozporuplné. Co se týče organizace, zajištění veškerých schůzek, dokumentů, potvrzení atd. si nemůžeme stěžovat. Vše bylo perfektní, rychlé a bez problémů. Ovšem na druhou stranu se nemůžeme zbavit dojmu, že celé vystupování pana Grigera bylo ve prospěch prodávajících. V naší představě je realitní makléř nestranná osoba, která figuruje jako prostředník mezi prodávajícím a kupujícím. Pan Griger fungoval spíše jako osobní makléř prodávajících, který se snaží vyhovět hlavně jim a preferovat jejich požadavky. O tom svědčí i chlubivý článek na jeho blogu, kde popisuje, jak se mu podařilo byt prodat o cca 700 000 Kč více, než byla původní cena. Celý článek na nás jako kupující působí velmi neprofesionálně, vyznívá tu, že se pan Griger spolu s prodávajícími snaží vyždímat maximum z kupujících, kteří jsou zde v podřadné roli. Takovýto přistup se nám nezamlouvá a proto nemůžeme dát plné doporučení, i když po stránce realizace samotného převodu bytu byl jeho přístup perfektní.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Článek si přečtěte po kliknutí na odkaz: Láďovi a jeho paní jsem zvýšil zisk při prodeji 3+1 Praha 9 Prosek o 749 239,- Kč

Jaroslav Fibichr a Ing. Barbora Kopecká

kupující bytu, 21.8.2018

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Ing. Martin Hradec (KEEPLINE s.r.o.)

nájemce garážového stání, 4.5.2018

Hodnocení: 10/10

Se službami pana Grigera jsme byli již v minulosti velmi spokojeni, proto jsme se na něj s důvěrou obrátili s dalším požadavkem prodeje nemovitosti. Vždy vše probíhalo dle předběžného plánu realizace prodeje a vždy jsme byli o všem informováni. Služby pana Grigera můžeme vřele doporučit. Ladislav a Dana Chocholatý

(VIDEOPROHLÍDKA)

Proces prodeje tohoto bytu jsem vylíčil v článku: Láďovi a jeho paní jsem zvýšil zisk při prodeji 3+1 Praha 9 Prosek o 749 239,- Kč

Ladislav Chocholatý a Dana Chocholatá

prodávající bytu, 5.5.2018

Další Reference

Hodnocení: 10/10
„Velmi pracovitý, zdvořilé chování, zkrátka opravdový profesionál.“

Mgr. Vladislav Grycz, Ph.D. a Ing. Jan Vorlíček, Ph.D., kupující komerčních nemovitostí, 8.2.2018.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 10/10
„Děkuji pane Grigere. Díky Vám jsem neměla s pronájmem bytu žádné starosti, vždy jste mi dobře poradil a papíry za mě vyřídil. Vždy milý a dobře naladěný, na čem jsme se domluvili, to platilo. Skvělé služby, jen tak dál. Tylová“

PhDr. Eva Tylová, pronajímatelka bytu, 26.11.2017.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Detailní vylíčení pronájmu tohoto bytu najdete v článku:
Paní Evě jsem pronajal byt BEZ OSOBNÍ PROHLÍDKY nájemcem


Hodnocení: 10/10
„Službami Pana Grigera jsem velice spokojen. Jednání bylo slušné a spolehlivé.“

Arpád Marcinkó, DiS., nájemce garážového stání, 18.10.2017.


Hodnocení: 10/10
„Služeb pana makléře jsem využila již podruhé při pronájmu nemovitosti a pokaždé jsem byla velice spokojena. Všechno vždy zorganizoval od začátku až do konce tak, že jsem se nemusela o nic starat. Je radost vidět, že pan makléř ví co dělá, má profesionální přístup a zkušenosti.“

Mgr. Michaela Doláková, pronajímatel bytu, 7.8.2017.


Hodnocení: 10/10
„Poskytnuté služby byly velice kvalitní – profesionální přístup, bezproblémová domluva, přizpůsobení se mým časovým možnostem, plnohodnotné odpovědi na položené otázky.Rozhodně doporučuji.“

Kateřina Huclová, nájemce bytu, 7.8.2017.


Hodnocení: 10/10
„Můj první pronájem nemovitosti přes realitku. Byl jsem velice překvapen profesionálního jednání pana Grigera jeho individuální přístup, dochvilnost a příprava všech potřebných dokumentu včetně přepisů energie. Vše na nejvyšší úrovni, mohu jen doporučit.“

Ing. Patrik Hlávka a Yuka Hlávková Takamatsu, nájemci bytu, 4.8.2017.

(VIDEOPROHLÍDKA)

Detailní vylíčení pronájmu tohoto bytu najdete v článku:
Paní Evě jsem pronajal byt BEZ OSOBNÍ PROHLÍDKY nájemcem


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka“

Ing. Josef Keřka, Ph.D., pronajímatel garážového stání, 5.6.2017.


Hodnocení: 09/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Martina Rázková (MOJU Properties, s.r.o.), pronajímatel garážového stání, 24.4.2017.


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Tomáš Padevět (MAX GROUP s.r.o.), prodávající stavebního pozemku a projektu na výstavbu bytového domu, 23.1.2017.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Ing. Rostyslav Petchenko, kupující stavebního pozemku a projektu na výstavbu bytového domu, 21.1.2017.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 10/10
„U pana Grigera hodnotím velice kladně jeho profesionální přístup, rychlost provedeného prodeje, spolehlivost, ochotu věnovat se dané věci i v mimopracovním času, vstřícnost, je velice dobře orientovaný v daném oboru. V případě potřeby makléřských služeb, bych se na pana Grigera obrátila znovu a to s plnou důvěrou.“

Dana Chocholatá a Ladislav Chocholatý, prodávající bytu, 13.12.2016.


Hodnocení: 10/10
„S prací p.Grigara jsem byl velice spokojen. Co se týkalo mích požadavků a dotazů bylo ze strany makléře okamžitě vyhověno a zotpovězeno. Všem bych p.Grigara doporučil.“

Pavel Tupý, kupující bytu, 12.12.2016.


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Tomáš Jokl, nájemce bytu, 5.10.2016.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 10/10
„Pečlivý výběr nájemců, vstřícný přístup, spolehlivost a ochota.“

JUDr. PhDr. Milan Kenkuš, M.A., CSc. a RNDr. Dagmar Kenkušová, pronajímatelé bytu, 4.10.2016.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 10/10
„Naprostá spokojenost.“

Lukáš Doskočil, nájemce bytu, 4.10.2016.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 10/10
„Přijemné vystupování pana makléře, seriózní a rychlé vyřízení všech formalit.“

Ing. Jan Michálek, nájemce bytu, 1.9.2016.


Hodnocení: 10/10
„Pan makléř působí velmi profesionálním dojmem, je vidět, že se orientuje v dané problematice. Z naší vzájemné komunikace bylo zřejmé, že se záležitosti plně věnuje. Můj byt pronajal ve velmi krátké době k mé naprosté spokojenosti.“

Mgr. Michaela Doláková, pronajímatelka bytu, 23.8.2016.


Hodnocení: 10/10
„rychlý, komunikativní, proaktivní“

Monika Dvořáková, pronajímatelka garážového stání, 16.8.2016.


Hodnocení: 10/10
„Pan Griger, je profesionál v každém slova smyslu. Již při prvotní prohlídce bytu se choval velmi profesionálně a zdělil všechny dotazy, které jsem ohledně pronajímaného bytu měl. Dal mi dostatek informací a podkladů nejen o bytu, ale i o majitelce a lokalitě, kde se byt nachází. Sepisování rezervační smlouvy byli všechny podklady bezchybně připraveny a vše proběhlo v naprostém pořádku. Následné předání klíčů od bytu, bylo už jen třešničkou na dortu. Musím říct, že jsem velice rád, že jsem měl za makléře právě pana Grigera, v případě, že budu hledat pro sebe nebo pro známě jinou nemovitost je první s kým budu své požadavky konzultovat a vím, že se na něj můžu obrátit v každé situaci.“

Miloš Skořepa, nájemce bytu, 13.7.2016.

(VIDEOPROHLÍDKA)


Hodnocení: 8/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka“

Jan Libich, nájemce bytu, 1.4.2016.


Hodnocení: 10/10
„Pan Griger přistupuje ke klientům profesionálně a zařídil pro mě vše, co bylo potřeba. Mě stačilo pouze podepsat smlouvu. Přístup pana Grigera pro mě byla velmi příjemná zkušenost.“

Vladimír Rahm, nájemce bytu, 30.3.2016.


Hodnocení: 9/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Ivan Pelichovský, pronajímatel bytu, 30.3.2016.


Hodnocení: 10/10
„Profesionální a vstřícný přístup.“

RNDr. Petr Štěpánek a JUDr. Iva Štěpánková, pronajímatelé bytu, 28.3.2016.


Hodnocení: 10/10
„Maximalni spokojenost s ferovym a vstricnym jednanim.“

Attila Hazay, nájemce bytu, 21.2.2016.


Hodnocení: 10/10
„pan Griger nám poskytl služby opravdu na nejvyšší úrovni. Protože jsem pohybově omezená, všechny písemnosti vyřídil, jednání je velice slušný a vstřícný. Mohu ho ohodnotit tím nejvyšším počtem bodů a doporučit i případným známým.“

Věnceslava Tylová, prodávající chaty, 25.1.2016.


Hodnocení: 10/10
„S makléřem jsme byly nadmíru spokojeni. Vše vysvětlil, zařídil, pomohl. A i přesto, že jsme se s paní prodávající viděli jen jednou při podpisu smlouvy víme o chatě a okolí spoustu věcí. Dost věcí věděl makléř z vlastní iniciativy ale i díky přátelskému vztahu s prodávající které pomáhal již mám dojem s druhou zakázkou. A i přesto že okolnosti nevolily prodávající se zúčastnit předání chaty po přepisu do katastru jsme s ní v dost pravidelném styku a nemá problém nám předávat informace o nemovitosti které jsme si nepředaly nebo když objevíme další informaci a nemáme na ní odpověď. Opravdu jsme byly naprosto spokojeni Šimůnek“

manželé Jakub a Kristýna Šimůnkovi, kupující chaty, 24.1.2016.


Hodnocení: 9/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“
Ivan Pelichovský, pronajímatel bytu, 9.12.2015.


Hodnocení: 9/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Rostislav Berka (Desperado club, a.s.), nájemce kanceláří, 16.11.2015.


Hodnocení: 10/10
„S panem Grigerem jsme byli 100% spokojeni, vše proběhlo v naprostém pořádku. Byl velmi ochotný a vstřícný během celé doby a vše bylo vždy připraveno s velkou pečlivostí.“

Renata Hájková, kupující bytu, 18.10.2015.


Hodnocení: 10/10
„S panem makléřem Janem Grigerem jsme byli velmi spokojeni – je profesionální a milý, celý průběh transakce dobře připravil a vše nám průběžně vysvětloval, komunikoval se všemi stranami obchodu a díky jeho práci jsem měla po celou dobu prodeje klid, že je o vše postaráno. Vřele doporučuji.“

manželé Jan a Markéta Vlasákovi, prodávající bytu, 1.10.2015.


Hodnocení: 10/10
„Se službami pana Grigera jsme byli při koupi našeho prvního bytu velice spokojeni. Od začátku v nás budil důvěru, komunikace s ním byla velice pružná a otevřená. V situacích, kdy bylo třeba zjistit potřebné informace týkající se bytu, vždy naše dotazy promptně vyřešil. Jeho služby můžeme doporučit.“

manželé Karel Žďárek a Jana Žďárková Marešová, kupující bytu, 23.8.2015.


Hodnocení: 8/10
„Kvalita služeb a spoluprace, bez problemu.“

manželé Jiří a Martina Novákovi, prodávající bytu, 17.6.2015.


Hodnocení: 10/10
„Kvalitní a super služby,příjemné a profesionální jednání .Pána na svém místě“

kupující bytu, 13.6.2015.


Hodnocení: 10/10
„Rychlost, přesnost a komunikativnost. Vše bylo jak mělo být.“

Jan Nevola, pronajímatel bytu, 11.6.2015.


Hodnocení: 10/10
„výborná komunikace“

Ing. Josef Keřka, Ph.D., pronajímatel bytu, 10.6.2015.


Hodnocení: 10/10
„nakup nemovitosti, pronajem“

Mgr. Fayina Voznyak, pronajímatel bytu, 1.6.2015.


Hodnocení: 10/10
„špičková péče o klienta …… absolutní spokojenost……“

Jaromíra Masopustová, kupující bytu, 31.5.2015.


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Tomáš Kopecký, pronajímatel bytu, 31.5.2015.


Hodnocení: 10/10
„Oceňuji především velmi vstřícný a lidský přístup pana Grigera.“

Marie Přibíková, kupující bytu, 20.2.2015.


Hodnocení: 9/10
„Před nedávnem jsme měli s (jinou) RK katastrofální zkušenost. Proto jsme dlouho odolávali možnosti využít služby RK. Pan Griger je ale úplně jiná „liga“ a nakonec jsme byli rádi, že nás „přemluvil“ a vše nakonec dopadlo na výbornou. Rozhodně doporučujeme!“

manželé Martin a Věra Továrkovi, prodávající bytu, 15.2.2015.


Hodnocení: 10/10
„Pan Griger je skvělý realitní makléř, protože všechny případné problémy stihl vyřešit ještě předtím, než nastaly. Díky jeho proaktivnímu přístupu a rychlé komunikaci jsme zvládli koupi bytu s vyřízením hypotéky téměr v rekordně krátké době. Moc děkujeme za profesionální práci.“

Miloš Vacek, kupující bytu, 8.12.2014.


Hodnocení: 10/10
„S panem Grigerem se mi velmi dobře spolupracovalo. Byl velmi vstřícný, svědomitý a vše, co slíbil splnil. Zároveň v porovnání s jinou realitní kanceláří vše proběhlo překvapivě rychle.“

Jan Bíba (Kanadauk, s.r.o.), prodávající bytu, 8.12.2014.


Hodnocení: 10/10
„Touto cestou chceme poděkovat realitní kanceláři RE/MAX a především makléři p. Jánu Grigeru , za realizaci pronájmy bytu. Svým velice slušným jednáním a profesionalitou nás pan Griger velice potěšil a můžeme ho všem vřele doporučit. Děkujeme. S pozdravem, Y.Maystrenko“

Yanina Maystrenko, pronajímatel bytu, 8.12.2014.


Hodnocení: 10/10
„Makléř byl velice příjemný a ochotný.“

Tereza Forgačová, nájemce bytu, 12.11.2014.


Hodnocení: 10/10
„Vše rychle zařídí k oboustranné spokojenosti, rozhodně doporučuji využít jeho služeb“

Jan Nevola, kupující bytu, 30.10.2014.


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Mgr. Fayina Voznyak, pronajímatel bytu, 30.8.2014.


Hodnocení: 10/10
„vyborne“

Danuše Zalužanská, kupující bytu, 9.5.2014.


Hodnocení: 10/10
„Se službami poskytovanými makléřem jsem byla velmi spokojená.Byl velmi vstřícný a ve všech mých požadavcích mi ochotně vyhověl.S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Byla jsem velmi příjemně překvapena.V případě potřeby bych se na něj obrátila znova.“

Ivana Jurčová, nájemce bytu, 11.3.2014.


Hodnocení: 9/10
„Oceňuji zejména rychlost s jakou makléř reagoval na naše podněty a vstřícnost při sjednávání schůzek. Dodávané podklady a informace byly dostatečné a korektní.“

Martin Linhart, kupující bytu, 21.1.2014.


Hodnocení: 10/10
„Profesionální přístup, časová flexibilita, přesné dodržení všech dohod“

Petr Roháček, kupující bytu, 26.11.2013.


Hodnocení: 10/10
„S panem Grigerem jsme byli velice spokojeni. Je precizní, spolehlivý a oceňujeme, že vše zařídil vždy v nejkratší možné lhůtě, takže transkce proběhla rychle.“

Mgr. Eva Vadászová, prodávající bytu, 9.11.2013.


Hodnocení: 10/10
„Díky panu Grigerovi jsem pochopil jak má vypadat kvalitní a precizní servis v rámci realitních služeb při nákupu nemovitosti. Magistr Grigér jednal velmi profesionálně a vstřícně, vše na čem jsme si domluvili dodržel a své výroky podložil skutky, toho si velice vážím a zároveň tímto panu Grigerovi srdečně děkuji. Ps.: Až budu potřebovat realitní servis, vím na koho se mám obrátit.“

Dzhangar Esenov, kupující bytu, 5.11.2013.


Hodnocení: 10/10
„Profesionalny pristup.“

Mgr. Milan Kubala (SOOP, spol. s r.o.), nájemce bytu, 31.10.2013.


Hodnocení: 10/10
„Dobrý den, byl jsem spokojen s jeho přístupem a ochotou. Všechno probíhalo vždy dle domluvy. Vaši Firmu budu odporoučet dál. Přeji hezký den.“

Patrik Hriň, nájemce bytu, 1.11.2013.


Hodnocení: 9/10
„ochota, serioznost, profesionalni pristup“

Radoslav Polakovič, kupující bytu, 29.9.2013.


Hodnocení: 10/10
„Spolehlivost, tah na bránu, přehled, jistota v administrativních záležitostech“

Ing. arch. Martin Wolf, pronajímatel bytu, 9.9.2013.


Hodnocení: 10/10
„Pan Griger všechno zařídil velice rychle a ochotně. Vždy s úsměvem. Vřele ho všem doporučuji. Jedná se o velice pečlivého člověka.“

Ing. Markéta Šilhavá, nájemce bytu, 16.8.2013.


Hodnocení: 10/10
„jeden z najlepsich maklerov s ktorymi som mal tu cest spolupracovat. Kvalita a profesionalita v jednom.“

Ing. Miroslav Muchý, pronajímatel bytu, 16.8.2013.


Hodnocení: 10/10
„Bez slovního hodnocení zákazníka.“

Mgr. Ludmila Růžková, kupující bytu, 21.2.2013.


Hodnocení: 10/10
„Profesionál“

Jaroslav Pleskač, prodávající bytu, 19.2.2013.


Hodnocení: 8/10
„Bezvadny servis, prijemne vystupovani a profesionalita. Znamka je AA+.“

Alena Cibulová, kupující bytu, 22.9.2012.


Hodnocení: 10/10
„S panem Grigerou jsem byl velmi spokojen, byl vždy dochvilny a to co slíbil dodržel.“

Marek Svačinka, pronajímatel bytu, 29.8.2012.

Kontaktujte mě

+420 733 679 991

jan.griger@re-max.cz

Kontaktní formulář

Kancelář

Na bělidle 309/31, 150 00 Praha 5 - Smíchov