+420 733 679 991 jan.griger@re-max.cz

S velkou radostí oznamuji, že jsem za rok 2017 obhájil členství v RE/MAX Top Clubu Gold, který sdružuje 108 nejproduktivnějších makléřů z celkového počtu více než 1 300 makléřů RE/MAX Česká republika. Býti členem tohoto prestižního klubu si velice vážím, neboť je dokladem dlouholeté stabilní výkonnosti, kterou považuji za jeden z hlavních ukazatelů kvality makléře.

Jsem vděčný za to, že i desátý rok v realitách se má rodina spokojených klientů neustále rozrůstá. Kdybych Vás všechny měl vyjmenovat, zabralo by to spoustu času a prostoru. Budu velice potěšen, pokud ocenění inspiruje ty z Vás, kdo se nyní rozhodujete, komu svou nemovitost svěříte do prodeje nebo pronájmu. I Vy se mnou můžete prožít krásný realitní příběh :)

Certifikát RE/MAX Top Club Gold za rok 2017

Toto ocenění je udělováno jednak za celkovou hrubou produkci bez DPH za celou dobu působení v RE/MAX a jednak za minimální hrubou produkci dosaženou za každý jednotlivý rok za celé hodnocené období. Ocenění najdete nejen na mém profilu RE/MAX Česká republika na liště „Hodnocení makléře“ v sekci „PROFESNÍ HODNOCENÍ MAKLÉŘE“, ale samozřejmě již zdobí i tento web.

S Úctou

Váš pan makléř

Ján Griger