+420 733 679 991 jan.griger@re-max.cz

S velkým potěšením oznamuji, že jsem díky výsledkům za kalendářní rok 2018 znovu obhájil členství v RE/MAX Top Clubu Gold. Ocenění je udělováno za celkovou hrubou produkci bez DPH za celou dobu působení v RE/MAX a zároveň za minimální hrubou produkci dosaženou za každý jednotlivý rok za celé hodnocené období. Ocenění najdete nejen na mém profilu RE/MAX Česká republika na liště „Hodnocení makléře“ v sekci „PROFESNÍ HODNOCENÍ MAKLÉŘE“, ale už je rovněž trvalou součástí tohoto webu.

Společenství nejproduktivnějších makléřů RE/MAX nám ve srovnání s minulým rokem mírně zeštíhlelo. Nyní do něho patří pouze 94 makléřů (loni to bylo 108) z celkového počtu více než 1 300 makléřů RE/MAX Česká republika. Vždy chci dosáhnout toho, abyste byli s mými službami maximálně spokojeni. 

     Certifikát RE/MAX Top Club Gold za rok 2018

Je pro mne znovu velkou ctí být opět členem klubu makléřů s dlouhodobou stabilní produkcí. Mnohé z kolegů osobně znám již od roku 2009, kdy se pohybuji na trhu s realitami. Upřímně se raduji, když sleduji neustálý vývoj a růst nejen jich samotných, ale celé naší firmy. Třeba ocenění inspiruje ty z Vás, kdo se nyní rozhodujete, komu svou nemovitost svěříte do prodeje nebo pronájmu. Postarám se o Vás se svým týmem

S Úctou

   Váš pan makléř

Ján Griger