+420 733 679 991 jan.griger@re-max.cz

RE/MAX získal od České asociace franchisingu (ČAF) ocenění Franchisa roku. To je každoročně udíleno konceptu, který prokáže svou vysokou kvalitu a hodnotu nejen skvělými ekonomickými výsledky, ale i výjimečným vztahem k zaměstnancům a franšízantům, a odpovědným přístupem k veřejnosti a životnímu prostředí. Odborná porota také hodnotila přínos a podporu franšízového konceptu pro své členy a interní partnery.

Získat tuto cenu, obzvlášť za obecně náročný rok 2020, je úžasným ohodnocením práce nejenom celé sítě RE/MAX, ale také vás, našich klientů. Bez vaší důvěry bychom to nedokázali. Chceme tímto poděkovat vám všem, kteří se každodenní skvělou prací na tomto úspěchu podílíte.

Organizátorem soutěže je nezisková profesní organizace Česká asociace franchisingu, která na národní úrovni sdružuje poskytovatele franchisingu a jeho odborníky.

Mne již 13 let RE/MAX fascinuje tím, že umí skloubit neustálý růst obratu s maximální kvalitou služeb. Na jaře tohoto roku jste si mohli přečíst, že společnost RE/MAX již posedmé za sebou získala prestižní ocenění Superbrands. Vždy tak máte jistotu, že prodej Vaší nemovitosti svěřujete do těch nejlepších rukou. 

Váš Ján Griger