+420 733 679 991 jan.griger@re-max.cz

Již po osmé v řadě obhájil RE/MAX známku kvality – Superbrands. Tento jedinečný úspěch by nikdy nenastal bez špičkové práce našich makléřů, stejně jako franšízantů, kteří mají nemalý podíl na tom, že naši makléři poskytují takto kvalitní služby. 

Současně chceme poděkovat našim klientům. Velmi si vážíme jejich dlouhodobé důvěry. Obhájené ocenění totiž nehovoří jen o kvalitě poskytovaného servisu, ale také právě o spokojenosti našich klientů. A protože poslední dva roky byly mimořádně složité, o to více si vážíme toho, že jsme udrželi pozici nejkvalitnější realitní společnosti v České republice.

Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky a jejího postavení na lokálním trhu. Na seznamu nominovaných kandidátů byly také další realitní kanceláře. Zákazníci a odborná porota ovšem opět zvolila RE/MAX. 

Cena Superbrand je udělována pouze značkám s nejlepší pověstí a silným dopadem na lokální trh. Jednotlivé firmy se do soutěže nemohou přihlásit samostatně. V první fázi jsou nominováni kandidáti podle databáze všech registrovaných obchodních značek v konkrétní zemi. V dalším kole čeká značky průzkum týkající se jejich známosti u spotřebitelů a obliby. Vítěze titulu Superbrands následně vybere odborná komise Brand Council, kterou tvoří experti z různých oborů.

O četných úspěších RE/MAX Česká republika Vás informuji pravidelně. Na jaře roku 2021 jste si mohli přečíst, že společnost RE/MAX již posedmé za sebou získala prestižní ocenění Superbrands. Loni v listopadu jsem také s potěšením psal o tom, že RE/MAX získal prestižní ocenění Franchisa roku 2021!. Ke konci uplynulého roku jste se také dozvěděli, že po 15 letech působení v ČR RE/MAX dosáhl na historický milník

Spojte se se mnou i Vy a prodejte nejlépe na trhu! Můžete se na mne stoprocentně spolehnout. Váš Ján Griger.